Pomoc

Ogłoszenie ukazuje się na portalu natychmiast, chyba że jest wykupiona opcja płatna, wtedy do 24 godzin, ale w praktyce dzieje się to o wiele szybciej. Czas emisji liczy się od momentu zaksięgowania przez nas opłaty za emisję ogłoszenia.

Wystarczy zalogować się do panelu klienta, jeśli jesteś zarejestrowanym użytkownikiem. Możesz także zmiany wysłać na adres kontakt.dodawanieogloszen@gmail.com, a administratorzy serwisu zaktualizują dane w Twoim ogłoszeniu. Nowe dane zostaną automatycznie przesłane na wszystkie portale. Zmiany są oczywiście bezpłatne, jeśli zapłaciłeś nam raz za usługę.

Możesz to zrobić za pomocą komputera, tabletu lub telefonu. Użyj przycisku „Dodaj ogłoszenie” na stronie głównej. Wypełnij niezbędne informacje, wybierz pakiet czasowy, w którym ma się ukazać ogłoszenie, dodaj zdjęcia i dokonaj płatności, jeśli chcesz, by ogłoszenie ukazało się jako "Promowane" lub dodane na 365 dni, przez szybkie płatności internetowe PayPal.com.

Zaoszczędzisz przede wszystkim swój cenny czas, bo wpisujesz ofertę tylko raz - w jednym formularzu TUTAJ. Poza tym zaoszczędzisz tysiące złotych unikając tradycyjnych biur pośredników w obrocie nieruchomościami. Biura pobierają zwykle kilka procent od wartości nieruchomości, co często wynosi kilka lub kilkanaście tysięcy złotych. Portale, które oferują sprzedaż Twojego auta, też pobierają opłaty i to często nie małe. Twoje ogłoszenie widnieje na jednym portalu, a u nas na ponad 200. Sam zdecyduj, gdzie chcesz umieścić swoje ogłoszenie.

Ogłoszenie jest automatycznie usuwane z portali po upływie czasu emisji za wybrany pakiet, w którym było wyświetlane na portalu / portalach. Jeśli sprzedałeś auto lub wynająłeś nieruchomość – Gratulujemy. Jeśli nie udało się to, możesz wznowić emisję ogłoszenia, dodając je ponownie. Tak jest lepiej, ponieważ ogłoszenie jest traktowane jako nowo dodane, inaczej też będzie patrzył potencjalny klient, jeśli zobaczy datę dodania, no bo o czym może świadczyć dodanie pół roku temu.

OGŁOSZENIA DROBNE LUBLIN

WirtualneMedia.info to darmowe serwisy ogłoszeniowe dla społeczności lokalnych, dedykowane dla wszystkich, którzy chcą łatwo i szybko kupować lub sprzedawać, oferować swoje usługi. WirtualneMedia.info to tablice ogłoszeń drobnych, w której znajdziesz i zamieścisz oferty pracy i darmowe ogłoszenia drobne w wielu kategoriach. Chcesz coś sprzedać? Kupić mieszkanie, samochód, używane meble, rowery, hulajnogi, wózek dla dziecka w dobrej cenie? Bez trudu znajdziesz tu wielu kupujących i sprzedających z Twojej bliskiej okolicy...

Chcesz poznać nowych ludzi? W kategorii "Randki i przyjaciele" poznasz wielu nowych znajomych. W kategorii "Usługi i firmy" czekają na Ciebie ekipy budowlane, remontowe, fachowcy i innych specjaliści z rożnych dziedzin życia. Jesteś studentem lub szukasz lokalu? Zajrzyj na Noclegi i kwatery lub Stancje. Zdecydowani na swój własny kąt dzięki naszym portalom znajdą dla siebie domy, mieszkania działki i inne nieruchomości. Szukasz pracy. Dział praca pozwoli uaktywnić Ci się na rynku pracy. Wśród ogłoszeń znajdziesz i te dotyczące motoryzacji, mody, zdrowia i urody, czy korepetycji i nauki języka.