Naprawa spłuczki geberit Lublin 505693868 2023-11-25
1 zł
Lubelskie, Lublin
Telefon: 505693868Naprawa, serwis spłuczki geberit w Lublinie. Przecieka, spłuczka, przyszedł wysoki rachunek za wodę, to już czas żeby naprawić spłuczkę i wezwać geberit Lublin. Wszystkie części mamy od ręki, uszczelki, zawory, popychacze, nasady. Zlecenia realizujemy na bieżąco, dziękuje i zapraszam Geberit Lublin naprawa spłuczek w zabudowie zwanych popularnie podtynkowymi .
Ocena: 0


Wyświetleń: 48 Dodał(a): fach24


Komentarze
Inne propozycje

OGŁOSZENIA DROBNE LUBLIN

WirtualneMedia.info to darmowe serwisy ogłoszeniowe dla społeczności lokalnych, dedykowane dla wszystkich, którzy chcą łatwo i szybko kupować lub sprzedawać, oferować swoje usługi. WirtualneMedia.info to tablice ogłoszeń drobnych, w której znajdziesz i zamieścisz oferty pracy i darmowe ogłoszenia drobne w wielu kategoriach. Chcesz coś sprzedać? Kupić mieszkanie, samochód, używane meble, rowery, hulajnogi, wózek dla dziecka w dobrej cenie? Bez trudu znajdziesz tu wielu kupujących i sprzedających z Twojej bliskiej okolicy...

Chcesz poznać nowych ludzi? W kategorii "Randki i przyjaciele" poznasz wielu nowych znajomych. W kategorii "Usługi i firmy" czekają na Ciebie ekipy budowlane, remontowe, fachowcy i innych specjaliści z rożnych dziedzin życia. Jesteś studentem lub szukasz lokalu? Zajrzyj na Noclegi i kwatery lub Stancje. Zdecydowani na swój własny kąt dzięki naszym portalom znajdą dla siebie domy, mieszkania działki i inne nieruchomości. Szukasz pracy. Dział praca pozwoli uaktywnić Ci się na rynku pracy. Wśród ogłoszeń znajdziesz i te dotyczące motoryzacji, mody, zdrowia i urody, czy korepetycji i nauki języka.